PolskiEnglishРусский

Zmiana nazwy Uczelni z Wyższej Szkoły Języków Obcych na Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna

Miło nam poinformować, iż Decyzją nr DSW.WNN.6014.11.3.2017.AN Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 23 marca 2017 r. Wyższa Szkoła Języków Obcych w Świeciu została wpisana do rejestru uczelni niepublicznych i związków uczelni niepublicznych pod numerem 306 pod nową nazwą Uczelnia Lingwistyczno – Techniczna w Świeciu.

Zmiana nazwy Uczelni wynikła z faktu, że Wyższa Szkoła Języków Obcych – Wydział Zamiejscowy w Przasnyszu decyzją nr DSW.ZNU.6022.3.2016.3RJ z dnia 20 lipca 2016 r. Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego otrzymała uprawienie do prowadzenia studiów pierwszego stopnia na kierunku budownictwo o profilu praktycznym, wówczas Uczelnia złożyła wniosek do Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego o dokonanie zmiany nazwy z Wyższej Szkoły Języków Obcych na Uczelnia Lingwistyczno – Techniczna w Świeciu.

Decyzja o zmiane nazwy Uczelni