PolskiEnglishРусский

Zaproszenie do udziału w Konkursie „Szekspir na lekcji języka angielskiego. Alternatywne spotkania z twórczością… Edycja II”

Szanowni Państwo,

Drodzy Studenci oraz  Absolwenci Wyższej Szkoły Języków Obcych,

Władze Wyższej Szkoły Języków Obcych, Samorząd Studencki, Studenckie Koło Naukowe „Open Mind” serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w projekcie „Szekspir na lekcji języka angielskiego. Alternatywne spotkania z twórczością…”.

Przed nami drugie z cyklu alternatywnych spotkań z twórczością. W tym roku sylwetką twórczą pisarza, któremu dedykujemy nasze przedsięwzięcia jest William Szekspir.

Tym razem Adresatem Konkursu są Studenci i Absolwenci Wyższej Szkoły Języków Obcych w Świeciu i Przasnyszu. Przedmiotem naszego zainteresowania staną się scenariusze lekcji dotyczących twórczości Szekspira lub jego biografii.

Czekamy na wszystkie Państwa scenariusze lekcji, które prosimy przesyłać na adres: wsjodziekanat@wp.pl. Ostateczny termin nadesłania prac: 31 marca 2017 roku. Naszym wspólnym sukcesem będzie publikacja zawierająca nadesłane przez Państwa materiały. Publikacja ta z pewnością przyda się Państwu w dalszej pracy dydaktycznej. Zapraszamy serdecznie do współpracy!!!

Pełne informacje o konkursie