PolskiEnglishРусский

Rozstrzygnięcie konkursu oraz koncert pt. „COUNTLESS NAMES OF LOVE”

17 marca 2017 o godz. 16:00 w Kameralnej Przestrzeni Widowiskowej OKSiR odbył się koncert pt. „COUNTLESS NAMES OF LOVE”, którego organizatorem była Wyższa Szkoła Języków Obcych, Koło Naukowe „Open Mind” i Samorząd Studencki WSJO. Partnerem imprezy był Ośrodek Kultury, Rekreacji i Sportu w Świeciu. Patronat nad konkursem objęli Starosta Powiatu Świeckiego i Burmistrz Świecia. Wśród sponsorów nagród było także Młodzieżowe Centrum Kariery w Świeciu. Podczas gali koncertowej zostały wręczone nagrody w konkursie na literacki utwór wierszowany w języku angielskim. Konkurs językowy skierowany był do uczniów szkół średnich województwa kujawsko-pomorskiego oraz studentów WSJO w Świeciu i Przasnyszu. Tematem przewodnim stała się „miłość”. Wierszowany utwór literacki o tematyce miłosnej musiał być napisany w języku angielskim.

Nagrody wręczał Burmistrz Świecia wraz z Władzami WSJO oraz (dodatkowe nagrody) od Młodzieżowego Centrum Kariery. Wystąpił Teacher’s Crew, Magdalena Otulak oraz Piotr Rutkowski, aktor Chojnickiego Studia Rapsodycznego. Imprezę poprowadził nasz student, Tomasz „Teacher” Jarmołkiewicz (przewodniczący Koła Naukowego WSJO), a wieczór nastrojowymi piosenkami wypełniły wokalistki z jego zespołu Teacher’s Crew. To pierwsza edycja konkursu poetyckiego i zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnych, udanych inicjatywach WSJO!!!

Organizatorzy:

Partner:

Patronat honorowy:

Patronat:

Chcesz nas o coś zapytać? Masz wątpliwości? Zostaw nam swój numer telefonu
ODDZWONIMY!