PolskiEnglishРусский
 • (52) 331-27-03

Lingwistyczno технический университет в Гданьске

Академия лидеров будущего

АКАДЕМИЯ ЛИДЕРОВ БУДУЩЕГО

ПРОДОЛЖАЕТСЯ НАБОР НА ОБУЧЕНИЕ В АСПИРАНТУРЕ

Добро пожаловать в единственный в Польше, аспирантов руководство
«АКАДЕМИЯ ЛИДЕРОВ ДЛЯ БУДУЩЕГО»

Варшавский университет технологии бизнес-школа
Lingwistyczno технический университет в Гданьске

Форма

Studia są prowadzone w trybie niestacjonarnym w formie zjazdów weekendowych (sobota, niedziela) zgodnie
с расписанием аспирантуры.

Получатели

 • лидеры и лидеры в области инноваций
 • лица с опытом старших управленческих должностей соблюдения
 • владельцы средних и крупных частных компаний
 • лица, стремящиеся на высокие руководящие должности

Czas trwania programu: dwa semestry łącznie 12 zjazdów weekendowych czyli 180 godzin dydaktycznych (1 godz. dyd.= 45 min.)

Цель программы

Głównym celem dydaktycznym programu studiów podyplomowych ALP jest wspieranie uczestników w zakresie rozwijania i doskonalenia umiejętności przywódczych w kontekście podejmowania przez nich aktualnych i przyszłych wyzwań. Realizacji tego celu ma służyć program studiów ALP oparty na rzetelnej wiedzy, doświadczeniach praktycznych, sprawdzonych modelach i koncepcjach przywództwa oraz na wysokich kwalifikacjach wykładowców.

Преимущества для участников

Osoby uczestniczące w programie studiów podyplomowych ALP będą miały możliwość:

 • poznać, rozwinąć i bardziej efektywnie wykorzystać swój potencjał przywódczy
 • улучшить и укрепить свое лидерство основной компетенции
 • Узнайте о концепции и модели лидерства и их практического применения
 • Узнайте, как эффективно общаться и сотрудничать с группой в ходе осуществления различных проектов
 • poznać metody i techniki radzenia sobie z trudnymi sytuacjami podczas kierowania zespołem (zadaniowym, roboczym, projektowym)
 • Узнайте, гибкость в применении руководства различных стилей

Учебная программа охватывает следующие темы

Преподаватель в Академии лидеров будущего

Питер Олаф
Żylicz

Profesor Politechniki Warszawskiej, dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i wykładowca, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu przywództwa, społecznych ról w biznesie oraz psychologicznych determinantów menedżerów i pracowników funkcjonujących w warunkach biznesowych. Prowadzi zajęcia i superwizje w ramach Personal Development Programme w Szkole Biznesu PW. Posiada bogate doświadczenie międzynarodowe w prowadzeniu badań i wykładów (m.in. w USA, Anglia, Afryka Południowa, Ukraina, RFN). Jest akredytowanym trenerem, mentorem i egzaminatorem w Noble Manhattan Coaching na wszystkich kursach. Prowadził badania nad efektywnością szkoleń i coachingu oraz stworzył kilkanaście kwestionariuszy m.in. do badania kompetencji menedżerskich, motywacji pracy i poziomu stresu zawodowego. Prowadzi coaching dla wyższej kadry menedżerskiej oraz projekty szkoleniowe i doradcze dla firm z wielu różnych branż. Jest autorem wielu publikacji naukowych z zakresu m.in. psychologii moralności, etyki biznesu i coachingu.

Wykładowca Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu rozwijania umiejętności przywódczych („Skuteczny lider firmy”), skutecznej komunikacji w zespołach, sztuki prezentacji (advocacy skills) i negocjacji. Przez 15 lat był wykładowcą akademickim na: Wydziale Psychologii SWPS w Warszawie, Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i Warsaw Executive MBA (Carlson Management School of Minnesota University i SGH). Posiada 18 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów szkoleniowych, doradczych i coachingowych. Ukończył międzynarodowe szkolenie dla trenerów i facylitatorów „The Role of the Facilitator” (Lancaster University & Impact DTG, UK). Uzyskał także tytuł Practitioner Coach Diploma w Noble Manhattan Coaching (UK, Oxford) oraz posiada akredytację International Institute of Coaching and Mentoring. Prowadzi szkolenia i sesje coachingowe w ramach projektów szkoleniowo-doradczych bazujących m.in. na modelu Wszechstronnego Przywództwa (Versatile Leadership). Był także wykładowcą w Akademii Trenera Zmiany. Jest autorem wielu publikacji naukowych z zakresu m.in. psychologii komunikacji, przywództwa i rozwijania umiejętności menedżerskich.

Влодзимеж Świątek

Beatricze Андреевска

Dyrektor Programowy w IBD Business School w obszarze przywództwa, kompetencji menedżerskich i trenerskich oraz Centrów Eksperckich: Przywództwo i Szkoła Trenera Biznesu. Senior trener i konsultant z 15-letnim doświadczeniem. Wcześniej pracownik naukowy Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i SWPS. Jest wykładowcą w IBD Business School MBA, gdzie prowadzi zajęcia w module „Zachowania organizacyjne”. Zainteresowania badawcze i naukowe: psychologia twórczości (m.in. zachowania twórcze w organizacjach, projektowanie zajęć warsztatowych wspierających kreatywność), diagnoza psychologiczna, psychologia marketingu i reklamy, projektowanie narzędzi i opracowywanie metod badawczych. Prowadzi treningi i szkolenia w zakresie m.in.: kreatywności i wspierania innowacyjności, rozwoju umiejętności menedżerskich i pracowniczych, sprzedaży, obsługi klienta, komunikacji interpersonalnej, budowania zespołu, zarządzania zmianą, rozwiązywania konfliktów, negocjacji biznesowych, umiejętności interpersonalnych i elementów asertywności, pracy ze stresem i w sytuacji stresu. Autorka wielu publikacji z psychologii twórczości, rozwoju kompetencji menedżerskich, metodyki kształcenia.

Такие świadectwo ukończenia рамках otrzymasz

swiadectwo-akademia2

„Na szefa powołuje Cię Rada Nadzorcza. Na lidera – serca i umysły ludzi”
Джон Adair
Выдающийся эксперт в области лидерства

Знания, которые вы получаете станет основой вашей карьеры.
Не ждать и инвестировать в свое будущее.

Вопросы? Какие-либо сомнения?
Мы находимся в вашем распоряжении.
Мы с радостью заменит ваши вопросы исчерпывающие ответы.

Kontakt telefoniczny: (52) 331 27 03 pon. - piąt. 8.00 - 16.00

Вы также можете написать нам. Просто используйте эту форму

CAPTCHA

Chcesz nas o coś zapytać? Masz wątpliwości? Zostaw nam swój numer telefonu
ODDZWONIMY!